פרופיל חברה

מעודכנים כל הזמן בשבילך

בעולם שלא מפסיק להתחדש ולהשתנות בכל רגע, הצרכים העסקיים, האישיים והמשפחתיים משתנים ומתפתחים כל הזמן. סוכנות אורי שפירא סוכנות לביטוח (2010) בע"מ, מקפידה להתעדכן בכל החדשות בתחום הביטוח והפיננסים ולהמשיך לתכנן קדימה את העתיד שלכם.
אורי שפירא סוכנות לביטוח (2010) בע"מ היא סוכנות ותיקה שהוקמה בשנת 1993. בשנת 2000 חברה הסוכנות המקורית לקבוצת 'שגיא יוגב', חברת בת של קבוצת מגדל.

מצטיינים בידע ובניסיון

אורי שפירא, מקים הסוכנות, חרט על דגלה כבר מראשית הדרך את השאיפה למקצועיות ומצוינות, בלי לוותר על יחס אישי לכל הלקוחות.

בזכות ההקפדה על ידע ומיומנות גבוהים, אנחנו מצליחים להשיג פעם אחר פעם את התוכנית האופטימאלית עבור לקוחותינו – תוכנית מעודכנת, עם ראיית עתיד מסודרת שמעניקה לכל אחד מלקוחותינו ביטחון כלכלי מרבי.

מנוסים בתכנון קדימה

צוות סוכנות אורי שפירא סוכנות לביטוח (2010) בע"מ הוא צוות מנוסה ומקצועי. אחת ממטרות הסוכנות היא להיות חוד החנית במתן שירות מקצועי בשילוב טכנולוגיה ברמה גבוהה.

צוות עובדי הסוכנות מקפיד להיות עם היד על הדופק בכל הקשור למוצרים, תוכנות ושימושים טכנולוגיים נוספים. זאת כדי ליישר קו עם העולם שנע קדימה במלוא הכוח, מבלי לוותר על יחס אישי וחם לכל לקוח.

בין השירותים שמציעה סוכנות אורי שפירא סוכנות לביטוח (2010) בע"מ:

ניהול הסדרים פנסיוניים מול כל חברות הביטוח וקרנות הפנסיה

שיווק ביטוחי חיים לחברות, בתי עסק וללקוחות עצמאיים ופרטיים

פתרון בעיות של מיסוי תנאים סוציאליים ישירות מול פקידי השומה ונציבות מס הכנס

שיווק ביטוחי סיעוד וביטוחים רפואיים לקבוצות וליחידים

שיווק תיקי השקעות

פיתוח ושיווק תכניות מיוחדות לאובדן כושר עבודה, חיסכון וריסק לפרט

שיווק ביטוחי בריאות, ביטוחי מנהלים ופנסיה

משרדי אורי שפירא סוכנות לביטוח (2010) בע"מ ממוקמים בפתח תקווה ומציעים שירות איכותי בכל רחבי המדינה. לקבלת מידע נוסף ולהתייעצות עם נציגי הסוכנות אנא עברו לעמוד צור קשר>>