ביטוח רכב

הרכב הפרטי, כמו הבית, הוא נכס מרכזי והכרחי בחיינו. הרצון הטבעי הוא לשמור עליו בצורה היעילה ביותר, מבלי להיכנס להוצאות גבוהות מידי. צוות אורי שפירא סוכנות לביטוח (2010) בע"מ ידע להתאים עבורכם ביטוח רכב במחירים משתלמים ומיוחדים.

מדוע צריך לבטח את הרכב הפרטי?

יש סיבות שונות לרכישת ביטוח רכב. החל מכיסוי כנגד תאונות וכלה בהגנה מפני פורצים, גניבות או אפילו גניבת הרכב כולו. יש לחשוב גם על אפשרות של פגיעה בלתי מכוונת בנהגים,ברכבים אחרים או בהולכי רגל. גם במקרים כאלה כדאי לבעל הרכב לדאוג לאפשרויות כיסוי במקרה שייאלץ לפצות את הנפגעים.

מהם סוגי ביטוח הרכב?

ביטוח חובה: ביטוח זה מחייב כל בעל רכב, לפי חוקי מדינת ישראל. אסור לנהוג ברכב שאינו מבוטח בביטוח חובה. באופן כזה המדינה דואגת לאזרחיה במקרה והם מעוברים בתאונת דרכים. בנוסף, המדינה יכולה, באמצעות ביטוח החובה לקבוע סעיפים המשפיעים על הבטיחות בכבישים, כמו: גיל הנוהג ברכב וכמות עברות תנועה מותרות.

ביטוח צד ג': מכסה רק נזקי רכוש במקרה של פגיעה ברכב אחר. התשלומים לביטוח זה נקבעים ביחס לגובה ההשתתפות העצמית מצד המבוטח.

ביטוח מקיף: ביטוח זה מבטיח כיסוי כנגד שורה של נזקים או פגיעות שיכולים להיגרם לרכב המבוטח. ביטוח זה אינו חובה אך הוא עשוי להשתלם בסופו של דבר. לסוכני הביטוח אצל אורי שפירא סוכנות לביטוח (2010) בע"מ, ניסיון רב בהתאמת ביטוחים מקיפים והתוספות האפשריות להם לכל לקוח לפי דרישותיו.

לשאלות ותשובות בנושא ביטוח רכב לחץ כאן>>

לקבלת הצעה לחץ כאן >>

למידע נוסף על אורי שפירא סוכנות לביטוח בע"מ >>