ביטוח עסקי

העסק שלכם, זה העסק שלנו

מקובל לחשוב על עסק או על חברה כמקור פרנסה לבעלים ולעובדים. אבל בעצם מדובר במקום שהוא ברוב המקרים כמו בית נוסף עבור כולם. כדי להגן על הבית הזה, אתם מוזמנים לפנות למומחי אורי שפירא סוכנות לביטוח (2010) בע"מ ולקבל שירות והכוונה מקצועיים בתחום הביטוחים העסקיים.
בית עסק או חברה יכולים לסבול משורה של פגיעות בעלות השפעה ישירה הן על הרווחיות והן על עתיד העסק כולו, כגון: פגיעה במבנה, ברכוש, בלקוחות או בכוח האדם, ואפילו בשמו הטוב של העסק או של המוצר הנמכר על ידו.

מדוע כדאי לבעל עסק לרכוש ביטוחים עסקיים?

ביטוחים עסקיים מציעים פתרונות כיסוי שמטרתם למנוע התמוטטות עסקית של חברות, במקרים של פגיעה בבית העסק או במוצר. בשורה התחתונה, חברות הביטוח מציעות הגנה מפני פגיעה אפשרית ברווחים ומכאן בפרנסת בעלי העסק והעובדים.
שוק הביטוחים העסקיים הוא מגוון ולכן כל בעל עסק יכול למצוא את סוג הביטוח העסקי המתאים ביותר לצרכיו.
הכיסויים הבסיסיים כוללים פיצוי כנגד פגיעה במבנה העסק עצמו או ברכוש השייך לחברה. וכן כוללים אפשרויות פיצוי לעובדים שנפגעו במהלך עבודתם.
כאמור, יש אפשרות להוסיף מרכיבים נוספים לביטוח העסקי הבסיסי, כגון: פיצוי כנגד רשלנות מקצועית, הוצאת דיבתו של בית העסק, סיכון בחשיפה כנגד תביעות ועוד.

העסק שלכם בידיים טובות

אורי שפירא סוכנות לביטוח (2010) בע"מ היא סוכנות ותיקה המקפידה על קשר מקצועי הדוק עם חברות הביטוח המובילות. צוות הסוכנות מיומן מעודכן בכל הקשור לתחום הביטוחים העסקיים וידאג לסייע לכם באחת ההחלטות העסקיות החשובות.

לקבלת הצעה לחץ כאן >>

למידע נוסף על אורי שפירא סוכנות לביטוח בע"מ >>