ביטוח משכנתא

מגוון אפשרויות – בחירה אחת

רכישה של נכס נדל"ן היא בעלת חשיבות רבה ופעמים רבות מחייבת לשנים רבות. תשלומי המשכנתא הם בדרך כלל חלק נכבד מתוך סך ההוצאות המשפחתיות והם יכולים להיות מושפעים בקלות משינויים שעלולים לפגוע בהכנסה הפיננסית של בעלי הבית. בדיוק מסיבה זו מתעקשים הבנקים המעניקים את המשכנתאות על רכישת ביטוח משכנתא. במקרה שתיפגע יכולת ההחזר של הלווים או במקרה שתיגרם פגיעה לנכס, הבנק יוכל לקבל את ההלוואה חזרה.

מה כדאי לדעת על ביטוח משכנתא?

ביטוח משכנתא כולל שני חלקים: ביטוח חיים לבעלי הנכס וביטוח מבנה כנגד פגיעה בנכס.
ביטוח חיים המבטח את בעלי הנכס, מבטיח את החזר ההלוואה לבנק באמצעות חברת הביטוח. במקרה שבעל נכס נפטר, מחזירה חברת הביטוח את שארית תשלומי המשכנתא לבנק והמוטבים מקבלים לידיהם את הנכס מבלי שיהיו מחויבים עוד בהחזר החודשי.
ביטוח חיים הנכלל בתוך ביטוח המשכנתא כולל גם כיסוי במקרה של אובדן כושר עבודה. הכוונה היא לאפשרות של פגיעה ביכולת בעל הנכס לעמוד בהחזרי המשכנתא עקב פגיעה פיסית המונעת ממנו פרנסה. במקרה כזה חברת הביטוח תעביר את התשלום ישירות לבנק והנכס יישאר בידי בעל הבית ובני משפחתו.
ביטוח מבנה מתייחס לכיסוי החוב מצד חברת הביטוח במקרה של פגיעה בנכס עצמו. במקרה כזה, חברת הביטוח תעביר את יתרת החוב לבנק ותממן את שיקום הנכס לפי הסעיפים בביטוח המשכנתא.

ביטוח משכנתא – שמחים לעזור

אורי שפירא סוכנות לביטוח (2010) בע"מ נמצאת בקשר הדוק עם חברות הביטוח המובילות בישראל. צוות הסוכנות מנוסה ומכיר היטב את שוק ביטוחי המשכנתאות. לקוחות הסוכנות נהנים מליווי צמוד ומהכוונה מקצועית כדי לבחור במוצר המשתלם ביותר עד לסיום תשלומי המשכנתא.

לקבלת הצעה לחץ כאן >>

למידע נוסף על אורי שפירא סוכנות לביטוח בע"מ >>