ביטוח חיים

לתכנן קדימה למען הבית והמשפחה

ביטוח חיים נקרא גם ביטוח ריסק (Risk). המשמעות היא ביטוח שמעניק כיסוי במקרה של אבדן כושר עבודה, נכות או מוות. במקרים אלה, יכולים המבוטח שנפגע או היקרים לו ליהנות מביטחון כלכלי. אורי שפירא סוכנות לביטוח (2010) בע"מ תסייע לכם לבחור ביטוח חיים הנוח והמתאים ביותר עבורכם.
אומרים שהזמן טס במהירות. לפעמים כשיש הפוגה קצרה מהמרוץ, מפתיע לגלות באיזו מהירות הגענו לכאן. לא מזמן השתחררנו מהצבא, התחתנו. נדמה שלא עבר הרבה זמן מאז שנולד הילד הבכור. קשה לעצור ולאמוד את הדרך הארוכה שנעשתה. קשה יותר לנחש מה עוד תביא איתה הדרך הזו. אבל חשוב להתכונן מראש כמה שאפשר ובעיקר לדאוג לאנשים היקרים שלוקחים חלק בחיים שלנו.

מהו ביטוח חיים?

ביטוח חיים הוא למעשה הסכם שהמבוטח עושה מול חברת ביטוח. המבוטח מתחייב לשלם באופן קבוע סכום כסף (פרמיה) לחברת הביטוח, וזו מתחייבת לשלם למבוטח ו/או למשפחתו תשלום קבוע מראש במקרים של אובדן כושר עבודה, נכות או מוות חלילה. התשלום החודשי אותו משלם המבוטח נקבע מראש לפי גורמי סיכון ידועים, כמו: גיל המבוטח, עיסוקו, מצב בריאותו, אזור מגוריו ועוד נתונים.

בעת אסון או במהלך נסיבות טרגיות, יש להתמודד עם השלכות קשות ובלתי צפויות. מדובר במאבקים נפשיים קשים ובהסתגלות פיסית. מימוש ביטוח חיים במקרים כאלה, מבטיח את הביטחון הכלכלי ההכרחי ומסיר דאגה לגבי שאלות הפרנסה.

מה חשוב לדעת על ביטוח חיים?

יש סוגים שונים של תכניות ביטוח חיים ורצוי לקבל סיוע מקצועי ומהימן לפני הבחירה בפוליסה כזאת או אחרת.
כדאי לדעת כי לא בכל תכנית ביטוח חיים יש מרכיב של חיסכון. כך למשל, במקרה של תכנית ביטוח חיים המכסה רק מקרים של מוות, יקבלו המוטבים תשלום כמענק או כקצבה – רק במשך התקופה שנקבעה בפוליסה. אם המבוטח חי עד תום התקופה המוגדרת, הוא אינו יכול לקבל הון נצבר, כמו במקרים של תכניות חיסכון. פוליסות הכוללות כיסויים במקרים של פגיעות גוף, אובדן כושר עבודה, תאונות ועוד, כוללות בדרך כלל מרכיבי חיסכון והמבוטחים יכולים לקבל את הכסף שצברו כשהם יוצאים לפנסיה.

לשאלות ותשובות בנושא ביטוח חיים לחץ כאן >>

חושבים על העתיד שלך

צוות אורי שפירא סוכנות לביטוח (2010) בע"מ מקפיד על ידע נרחב ובקיאות בכל הקשור לביטוחי חיים. המטרה שלנו היא להשיג את התכנית האופטימאלית ביותר עבורכם, לפי פרמטרים שונים ובהתאמה אישית. נציגי הסוכנות ישמחו להכיר אתכם ולהציע לכם את המוצרים המשתלמים ביותר בתחום ביטוח החיים.

לקבלת הצעה לחץ כאן >>

למידע נוסף על אורי שפירא סוכנות לביטוח בע"מ >>