אודות

אתם מוזמנים להכיר אותנו

העולם שבו אנו חיים משתנה ומתקדם ללא הרף. מה שאנו זקוקים לו היום יכול להיות שונה לגמרי מהצרכים שלנו בעתיד. אורי שפירא סוכנות לביטוח (2010) בע"מ, היא סוכנות ותיקה ומוכרת בעולם הביטוח והפיננסים. בואו להכיר את תחומי ההתמחות של הסוכנות, את החברות איתן היא עובדת ואת הצוות המקצועי.אורי שפירא סוכנות לביטוח (2010) בע"מ – התכניות שלנו לעתיד שלכם.

חברות ביטוח מיוצגות

הסוכנות מעמידה לרשותך, מעבר למקצועיות ויחס אישי, את הפתרונות המתקדמים של מירב חברות הביטוח המובילות בישראל. אתה מוזמן לקרוא על חברות הביטוח המיוצגות בסוכנות, ולפנות אל נציגנו בכל שאלה או התייעצות.

פרופיל החברה

סוכנות אורי שפירא סוכנות לביטוח (2010) בע"מ, מקפידה להתעדכן בכל החדשות בתחום הביטוח והפיננסים ולהמשיך לתכנן קדימה את העתיד שלכם.

תחומי אחריות

אורי שפירא סוכנות לביטוח (2010) בע"מ היא סוכנות ותיקה ומוכרת, המקיימת קשרים הדוקים עם כל חברות הביטוח המובילות. לצוות הסוכנות ידע רב וניסיון עשיר בהתאמת התוכנית האופטימאלית לכל לקוח.

טוב שיש מגדל מאחוריך

מגדל קבוצת הביטוח, הפנסיה והפיננסים המובילה בישראל רואה את עצמה בעלת תפקיד מרכזי בחברה אנושית בריאה ויציבה.
כחברה מובילה במשק הישראלי מזה 80 שנה, תפקידנו לנהל את כספי הלקוחות באחריות ולהעניק ביטחון כלכלי לכ-2 מיליון לקוחות אשר הפקידו בידינו את ההגנה הביטוחית, את החיסכון הפנסיוני ואת ההשקעות לטווח הארוך.

הלקוחות שלנו

משרדי אורי שפירא סוכנות לביטוח (2010) בע"מ ממוקמים אמנם בפתח תקווה, אך הסוכנות מלווה באופן אישי מגוון רב של לקוחות מכל רחבי הארץ. בין לקוחות הסוכנות חברות הייטק וביוטק.

הצוות המקצועי

הצוות המקצועי מחויב לתת ללקוחות הסוכנות שירות אדיב, יעיל ומהיר. לאנשי הצוות ניסיון רב בתחום הביטוח והפיננסים והם ממשיכים ללמוד ולחקור את כל ההתפתחויות האחרונות בתחום.